شاد شاهرود شاهرود مشاهده پیکان وانت پیکان

شاد: شاهرود شاهرود مشاهده پیکان وانت پیکان حمل خاک خاک حمل مصالح ساختمانی

گت بلاگز اخبار اجتماعی می‌توان سه بار رجوع داشت ، تصویر العمل هاشمی به شهردار نشدنش

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد علت کاندید نشدنش جهت پست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران تصویر العمل نشان داد و گفت: عرض کردم که امکان سه بار

می‌توان سه بار رجوع داشت ، تصویر العمل هاشمی به شهردار نشدنش

تصویر العمل هاشمی به شهردار نشدنش/می توان سه بار رجوع داشت

عبارات مهم : ایران

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد علت کاندید نشدنش جهت پست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران تصویر العمل نشان داد و گفت: عرض کردم که امکان سه بار رجوع وجود دارد و حتی محلل نیز می توان انجام داد و هر لحظه آماده به خدمت هستم.

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی صبحگاه امروز در حاشیه جلسه شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با حضور در جمع خبرنگاران گفت: امروز یکی از پرسشها مورد بررسی ما در مورد الزام شهرداری به برطرف گره های ترافیکی بود که این گره های ترافیکی می بایست با همکاری پلیس راهور مشخص و با تخصیص هزینه، گره ها برطرف شود.

وی با بیان اینکه در جلسه امروز پرونده تخلف یکی از باغات نیز به صورت ناقص بررسی شد، گفت: بر اساس اعلام نظر شورا مقرر شد که در جلسه چهارم اردیبهشت ماه هفت گزینه نهایی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به صورت رسمی اعلام شوند.

می‌توان سه بار رجوع داشت ، تصویر العمل هاشمی به شهردار نشدنش

رییس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرده است که 170 گره ترافیکی در پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارد که در حال حاضر 45 گره در اولویت قرار دارند، در مورد جلسه هم اندیشی صبحگاه امروز اعضای شورا گفت: هر عضوی که بخواهد از شورای شهر خارج شود حتما باید رای اعضا را داشته باشد. لذا در جلسه هم اندیشی امروز و به درخواست شخص بنده رأی گیری استمزاجی و محرمانه ای فقط جهت خود من انجام شد که بدانم اعضا مایل هستند که من در شورا بمانم یا از شورا خارج شود و این رأی گیری محرمانه و جهت خود من بود و بعدا به این نتیجه رسیدیم که اعضا بسیار علاقه زیادی دارند که من در شورا بمانم. مگر اینکه بنا به دلایلی از شورا خارج شویم، البته افرادی مثل من که مریض هستند و نمی توانم در شورا بنشینم ، می توانم در شهر راه بروم.

وی در پاسخ به این پرسش که بر اساس نظرسنجی ها مردم مایل هستند که شما در پست شهرداری فعالیت کنید، گفت: البته این پرسش انحرافی هست. آیا که هیچ کجا از مردم رأی گیری نشده که ببینیم مایل هستند من کجا بمانم و دقت داشته باشید که در کشور عزیزمان ایران شهردار، منتخب مردم نیست. بلکه منتخب شورا است و در نتیجه نمی شود به صورت قاطع گفت که مردم علاقه دارند که من در شورا باشم یا شهرداری، البته احترام به رأی اعضا بسیار مهم است و اعتقاد دارم با توجه به تجربیات و سوابق من در کشور و همچنین ارتباطات سیاسی با گروه های متفاوت و روش اعتدالی می توانستم و می توانم به پیشرفت شهر کمک کنم ولی جهت من رأی اعضا مهم است و دلیلی نداشت که به خاطر این گونه پرسشها موجب ایجاد اختلاف و … شوم.

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد علت کاندید نشدنش جهت پست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران تصویر العمل نشان داد و گفت: عرض کردم که امکان سه بار

هاشمی با بیان اینکه محیط زیست ما هاشمی ها است که اختلافات را کم کنیم و در صدد کمک به شهر هستم گفت: البته سه بار می توان رجوع کرد و حتی می توان “محلل” هم انجام شود.

وی در پاسخ به این پرسش که 28 گزینه مطرح شده است صورت سیاسی هستند تا مدیر شهری گفت: من امیدوارم اعضای شورا به فرد مطلوب رسیده و احتیاجی به حضور من نباشد؛ ولی دقت داشته باشید که گزینه های اعلامی توانایی های بالایی دارند و قطعا در نشست هم اندیشی با اعضای شورای شهر هفت نفر از آنها گزینش می شوند. البته دقت داشته باشید که مسئولیت اسم بر عهده اعضا است و به اعضا گفته ام که با اسامی که نوشته اید صحبت کنید تا بعدا نگویند که آیا ما را نوشتید و حتی بگویند «کی بود کی بود من نبودم».

وی با بیان اینکه همه کاندیداها از توانایی های قابل تقدیری برخوردار هستند، در مورد احتمال حضورش در شهرداری به شوخی گفت : عرض کردم که امکان سه بار رجوع وجود دارد و حتی محلل نیز می توان انجام داد و هر لحظه آماده به خدمت هستم.

می‌توان سه بار رجوع داشت ، تصویر العمل هاشمی به شهردار نشدنش

واژه های کلیدی: ایران | شهرداری | شورای شهر | محسن هاشمی | ترافیک پایتخت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog