شاد شاهرود شاهرود مشاهده پیکان وانت پیکان

شاد: شاهرود شاهرود مشاهده پیکان وانت پیکان حمل خاک خاک حمل مصالح ساختمانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تراکم اکران اوج است ، شاید «مادری» را سال بعد روی پرده ببریم

تهیه‌کننده «مادری» می‌گوید به علت تراکم اکران ممکن است این فیلم سال آینده به نمایش عمومی دربیاید.

تراکم اکران اوج است ، شاید «مادری» را سال بعد روی پرده ببریم

شاید «مادری» را سال بعد روی پرده ببریم/ تراکم اکران اوج است

عبارات مهم : سینما

تهیه کننده «مادری» می گوید به علت تراکم اکران ممکن است این فیلم سال آینده به نمایش عمومی دربیاید.

سیاوش حقیقی تهیه کننده سینما در گفتگو با مهر راجع به وقت پخش فیلم سینمایی «مادری» به کارگردانی رقیه توکلی گفت: ما پیشتر آینده نگری می کردیم که بتوانیم این فیلم را در فصل پاییز اکران کنیم ولی با توجه به اینکه این روزها تراکم اکران وجود دارد فکر نمی کنم این اتفاق بیفتد.

وی افزود: در سرگروه ما یعنی سینما آزادی در حال حاضر فیلم سینمایی «قهرمانان کوچک» به کارگردانی حسین قناعت در حال اکران است و خداراشکر فروش خوبی هم دارد که من از این اتفاق بسیار خوشحال هستم و فعلا منتظر عوض کردن پخش فیلم های روی پرده می مانیم.

این تهیه کننده با اشاره به اینکه به دلایل مختلفی ابتدای سال را جهت اکران «مادری» از دست داده اند، توضیح داد: اکران «مادری» به نیمه دوم سال افتاد و در حال حاضر بعد از «قهرمانان کوچک» قرار است «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی و سپس «کمدی انسانی» به کارگردانی هادی کریمی به سرگروهی سینما آزادی به نمایش در بیاید به همین علت فکر نمی کنم بتوانیم به این زودی ها «مادری» را اکران کنیم.

حقیقی در آخر گفت: به طور کلی فیلم هایی که به سرگروهی سینما آزادی اکران می شوند کف فروششان خیلی دیر می افتد از طرفی با توجه به اینکه تا برگزاری سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر دیگر وقت چندانی باقی نمانده هست، شاید «مادری» سال آینده اکران شود.

تراکم اکران اوج است ، شاید «مادری» را سال بعد روی پرده ببریم

واژه های کلیدی: سینما | سینمایی | سال آینده | کارگردانی | تهیه کننده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog