شاد شاهرود شاهرود مشاهده پیکان وانت پیکان

شاد: شاهرود شاهرود مشاهده پیکان وانت پیکان حمل خاک خاک حمل مصالح ساختمانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حاضرید تیم‌ملی ببازد؟ آفرین به غیرت‌تان!

به گزارش خبرآنلاین؛ سیدجلال حسینی بازیکن خوبی است ولی کی‎روش تصمیم گرفته او را کنار بگذارد و به جوان ها میدان دهد. کارلوس می توانست حسینی را به جام جهانی ببرد،

حاضرید تیم‌ملی ببازد؟ آفرین به غیرت‌تان!

حاضرید تیم ملی ببازد؟ آفرین به غیرت تان!

عبارات مهم : ایران

سیدجلال از تیم ملی خط خورده و کامنت ها در پیج کی روش خواندنی هست.

به گزارش خبرآنلاین؛ سیدجلال حسینی بازیکن خوبی است ولی کی‎روش تصمیم گرفته او را کنار بگذارد و به جوان ها میدان دهد. کارلوس می توانست حسینی را به جام جهانی ببرد، حداقل جای خان زاده. این هم حرفی است ولی واقعا باید به غیرت بعضی از هواداران فوتبال کشور عزیزمان ایران نازید! از روز گذشته پیج کی روش در اینستاگرام محل حمله تعدادی از هواداران بوده و آنها چیزهایی جهت تیم ملی نوشته اند که در نوع خود تاسف بار هست. بعضی ها نوشته اند خدا کند تیم ملی ببازد و آرزو دارند رقبا تیم ملی را شکست دهند. از این دست پیغام ها کم نیست.

همانطور که گفتیم سیدجلال به فوتبال کشور عزیزمان ایران خدمت کرده و همواره بازی های درخشانی جهت تیم ملی انجام داده هست. گلی که او به ازبکستان زد نقش مهمی در افزایش زودهنگام کشور عزیزمان ایران داشت ولی آیا این اسمش بازیکن سالاری نیست؟ این همان چیزی نیست که خیلی ها به خاطرش در کشور عزیزمان ایران از او تعریف می کنند؟ واقعا چطور می توان به خاطر خط خوردن یک بازیکن، عده ای اینگونه رنگ عوض کنند و از خدا بخواهند کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ببازد؟ آفرین به غیرت‍ تان!

حاضرید تیم‌ملی ببازد؟ آفرین به غیرت‌تان!

واژه های کلیدی: ایران | بازیکن | فوتبال | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog