شاد شاهرود شاهرود مشاهده پیکان وانت پیکان

شاد: شاهرود شاهرود مشاهده پیکان وانت پیکان حمل خاک خاک حمل مصالح ساختمانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اسپانیا- آرژانتین نهایی شد , حریف کشور عزیزمان ایران برابر مسی و هم‌تیمی‌هایش

مسوولان فدراسیون فوتبال اسپانیا با همتایان خود در اتحادیه فوتبال آرژانتین جهت انجام یک بازی تدارکاتی میان تیم‌های ملی دو کشور پیش از عزیمت به روسیه جهت حضور در

اسپانیا- آرژانتین نهایی شد , حریف کشور عزیزمان ایران برابر مسی و هم‌تیمی‌هایش

حریف کشور عزیزمان ایران برابر مسی و هم تیمی هایش؛ اسپانیا- آرژانتین نهایی شد

عبارات مهم : ایران

مسوولان فدراسیون فوتبال اسپانیا با همتایان خود در اتحادیه فوتبال آرژانتین جهت انجام یک بازی تدارکاتی میان تیم های ملی دو کشور پیش از عزیمت به روسیه جهت حضور در جام جهانی 2018 به توافق رسیده اند.

به گزارش ایلنا، مسوولان فدراسیون فوتبال اسپانیا از چند ماه پیش مذاکرات خود را جهت انجام دومین بازی تدارکاتی تیم ملی این کشور در ماه مارس شروع کرده بودند و ظاهراً آلبی سلسته حریف آنها خواهد بود.

اسپانیا- آرژانتین نهایی شد , حریف کشور عزیزمان ایران برابر مسی و هم‌تیمی‌هایش

تیم ملی اسپانیا که یکی از رقبای کشور عزیزمان ایران در گروه دوم جام جهانی 2018 هست، روز 23 ماه مارس (سوم فروردین)، اردوی تدارکاتی خود را با یک بازی تدارکاتی برابر آلمان در شهر دوسلدورف شروع می کند و چهار روز بعد از آن هم قرار است در خاک خود به مصاف هلند برود که البته مسوولان فدراسیون اسپانیا تلاش کرده اند این بازی را به ماه ژوئن انتقال بدهند. از قرار معلوم مسوولان فدراسیون فوتبال آرژانتین جهت انجام بازی تدارکاتی با اسپانیا موافقت نهایی خود را اعلام کرده اند. دیداری که روز 27 مارس (هفتم فروردین) در ورزشگاه واندا متروپولیتانو، منزل تیم اتلتیکومادرید برگزار خواهد شد.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | اسپانیا | اسپانیا | آرژانتین | اردوی تدارکاتی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog