شاد شاهرود شاهرود مشاهده پیکان وانت پیکان

شاد: شاهرود شاهرود مشاهده پیکان وانت پیکان حمل خاک خاک حمل مصالح ساختمانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات یکسری بازی را به شوخی گرفته بودند / شاید جهت دربی ۳ یا ۴ عوض کردن در ترکیب‌مان داشته باشیم ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بعضی اوقات یکسری پاس‌های اشتباه داده شد و یکسری هم بازی را به شوخی گرفته بودند.

یکسری بازی را به شوخی گرفته بودند / شاید جهت دربی ۳ یا ۴ عوض کردن در ترکیب‌مان داشته باشیم ، شفر

شفر:یکسری بازی را به شوخی گرفته بودند / شاید جهت دربی ۳ یا ۴ عوض کردن در ترکیب مان داشته باشیم

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بعضی اوقات یکسری پاس های اشتباه داده شد و یکسری هم بازی را به شوخی گرفته بودند.

به گزارش میزان، وینفرد شفر بعد از دیدار تیمش برابر تیم فوتبال نساجی مازندران، در مرحله یک هشتم جام حذفی که با برد ۲ بر یک آبی پوشان همراه بود اظهار داشت: در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و همه کارهایی را که در تمرینات انجام داده بودیم، اجرا کردیم. پرس خیلی خوبی داشتیم و سه شانس خیلی خوب به دست آوردیم.

یکسری بازی را به شوخی گرفته بودند / شاید جهت دربی ۳ یا ۴ عوض کردن در ترکیب‌مان داشته باشیم ، شفر

وی در ادامه افزود: در بین دو نیمه گفتم که یک بازیکن باید به سمت دروازه حریف برود. بعضی اوقات یکسری پاس های اشتباه داده شد و یکسری هم بازی را به شوخی گرفته بودند. من به بازیکنانم گفته بودم که باید مراقب نساجی به عنوان یک تیم دسته اولی باشیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: خیلی از این برد و به خاص عملکرد تیمم در نیمه اول خوشحالم. از تماشاگران هر دو تیم هم تقدیر می کنم و جهت پاشازاده که سابقه حضور در لورکوزن را دارد، آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم سال آینده در لیگ برتر باشد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بعضی اوقات یکسری پاس‌های اشتباه داده شد و یکسری هم بازی را به شوخی گرفته بودند.

شفر در خصوص دیدار بعدی استقلال در لیگ برتر که برابر پرسپولیس هست، اظهار داشت: خوشحالم که دربی را تجربه می کنم. شنیده ام که این بازی بزرگ ترین دربی آسیاست. پرسپولیس تیم خوبی است و بازی این تیم برابر الهلال را هم دیدم. امیدوارم عملکرد خوبی جهت تماشاگران خوب مان داشته باشیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا جهت دربی تغییری در ترکیب تیمش ایجاد خواهد کرد یا خیر؟، گفت: شاید جهت دربی سه یا چهار عوض کردن در ترکیب مان داشته باشیم.

وی راجع به آخرین اوضاع مهدی قائدی نیز خاطر نشان کرد: او پسر خوبی هست، ولی خوب بودن به معنای حرفه ای بودن نیست و قائدی باید آموزش ببیند. این نخستین بار نیست که چنین اتفاقی برایم رخ می دهد. گاهی اوقات پیش می آید که چنین بازیکنی، بعد از بازگشت تبدیل به بازیکن بهتری هم می شود. به هرحال باید نظم را رعایت کرد. من چنین اتفاقی را در کارلسروهه هم تجربه کردم و آن بازیکنی که داشتم، بعد از بازگشت تبدیل به یکی از عالی ترین های تیم ما شد. من خوشحال می شوم که قائدی عملکرد بهتری داشته باشد و فکر می کنم که او می تواند به تیم بازگردد.

یکسری بازی را به شوخی گرفته بودند / شاید جهت دربی ۳ یا ۴ عوض کردن در ترکیب‌مان داشته باشیم ، شفر

شفر در خصوص نداشتن مترجم آلمانی گفت: مترجم آلمانی ام به علت آنکه فرزندش به دنیا آمده هست، حضور ندارد و نمی دانم چه زمانی بازمی گردد. ضمن اینکه فعلاً به زبان انگلیسی کارها انجام می شود که خوب است.

به گزارش میزان، وینفرد شفر در نشست خبری بعد از دیدار استقلال – نساجی در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی نیز اظهار داشت: باید به بازیکنانم تبریک بگویم، چون در بازی همه کارهایی که تمرین کرده بودیم و از بازیکنان خواسته بودیم را انجام دادند، گفته بودیم که اگر تیم را از سمت راست هدایت کنند می توانند با پرسی که انجام می دهند توپ را از آن خود کنند. با همین پرسی که ما انجام دادیم، موفقی شدیم سه چهار موقعیت گلزنی به دست بیاوریم و فقط یک گلی که با این کارها به ثمر رساندیم جهت ما راضی کننده نبود، ولی در بین دو نیمه با مهاجم تیم صحبت کردم که توپ هایی که از سمت راست و چپ برایش ارسال می شود به سمت تیر نزدیک برود و همان طور که دیدید علی یک گل خوب به ثمر رساند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بعضی اوقات یکسری پاس‌های اشتباه داده شد و یکسری هم بازی را به شوخی گرفته بودند.

وی ادامه داد: ما بعد از اینکه ۲ بر صفر پیش افتادیم یک مسئله داشتیم و آن این بود که سه چهار موقعیت را از دست دادیم و در نیمه زمین حریف خیلی راحت توپ را از دست می دادیم و چند بار به آنها وقت ضدحمله دادیم. اینها مسائلی است که من در مورد آن با بازیکنان صحبت کرده بودم. ما باید ۹۰ دقیقه جهت برد تلاش کنیم.

«بازیکنان نساجی در نیمه دوم توپ ها را از دروازه خودشان بلند ارسال می کردند»، سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان این جمله تصریح کرد: امروز خیلی وقت گلزنی داشتیم. به هرحال باید فردا راجع به پرسشها این بازی با بازیکنان حرف بزنیم. زیاد از همه چیز خوشحالم که به پیروزی رسیدیم. ما باید مرحله به مرحله شروع به یادگیری زیاد کنیم. امروز یک بازیکن ما از ناحیه ابرو مصدوم شد و یک نفر هم به علت تکلی که روی پایش زدند به زانویش فشار آمد.

یکسری بازی را به شوخی گرفته بودند / شاید جهت دربی ۳ یا ۴ عوض کردن در ترکیب‌مان داشته باشیم ، شفر

شفر خاطر نشان کرد: گفته بودم که در جام حذفی زمانی که تیمی از لیگ برتر با تیمی از دسته پایین تر بازی می کند آن تیم لیگ برتری نباید خود را از پیش برنده بداند، ما در نیمه اول فوق العاده بودیم و آنها تنها یک موقعیت نصفه و نیمه داشتند و به نظرم استقلال فوتبال خوبی ارائه کرد و فقط نیاز به گل داریم. ما باید مرحله به مرحله زیاد کار کنیم، نمی توان یک دفعه انتظار داشته باشیم که همه چیز عوض شود.

وی با تقدیر از طرفداران تیم استقلال و همچنین نساجی گفت: روز گذشته از تماشاگران مان خواستیم که جهت حمایت از تیم به ورزشگاه بیایند و آنها هم امروز وفاداری خود را ثابت کردند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال راجع به خشونت شاگردانش در نیمه دوم که منجر به دریافت چهار کارت زرد شد، عنوان کرد: هنگامی که بازیکنان جلوی تیم توپ را از دست می دادند، نفراتی همچون جپاروف مجبور به اشتباه می شدند که کارت می گرفتند. به هرحال اعتقاد دارم که دلیلی ندارد بازیکنانم بی جهت کارت بگیرند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا از کیفیت بازی تیم تان راضی هستید، گفت: نمی توانم بگویم که راضی هستم. ما در صحنه هایی به تیم حریف وقت های خوبی جهت گلزنی دادیم، در صورتی که ما باید در این بازی زیاد از دو گل می زدیم، نه این که منتظر سوت آخر بازی باشیم و از صدای آن خوشحال شویم. ما باید جهت پیروزی خیلی زیاد تلاش کنیم، ولی در کل از نتیجه به دست آمده خیلی خوشحالم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در آستانه دربی پایتخت در پاسخ به این پرسش که «گاهی اوقات فوتبال بی رحم است و غلط های در دربی می تواند نتیجه را عوض کند و شما در این خصوص چه برنامه ای دارید؟»، تصریح کرد: ترجیح می دهم از الان راجع به دربی صحبت نکنم. همان طور که ممکن است هر دو تیم اشتباه کنند این امکان نیز وجود دارد که هر دو تیم وقت گلزنی به دست بیاورند. ما باید در این بازی پاس های بلند بدهیم و منطقه بازی را عوض کنیم تا حریف دچار اشتباه شود.

شفر در خصوص اینکه بازیکنان استقلال در شوت هایی که به سمت دروازه حریف می زنند کم دقت هستند، توضیح داد: ما به خوبی به سمت جلو حرکت می کنیم و هنگامی که که باید پاس بدهیم کسی نیست که توپ را به گل تبدیل کند، هرچند که علی قربانی در یک موقعیت جاگیری بسیار خوبی انجام داد. قطعاً همه شما بکن باوئر را می شناسید. از او پرسش کردند که آیا آرژانتین در بازی برابر تیم شما نتوانست گل بزند، او پاسخ داد آنها هنگامی که نتوانند شوت بزنند طبیعتاً نمی توانند گل هم بزنند.

وی افزود: امید ابراهیمی خیلی خوب در جریان بازی منطقه را از سمت راست به چپ و از چپ به راست عوض می کرد، به نظرم هنوز خیلی کار داریم و باید خیلی تمرین کنیم. پرسپولیس هم تیم خوبی است که ما در آینده با این تیم بازی داریم. البته استقلال هم تیم خوبی است.

واژه های کلیدی: سرمربی | فوتبال | استقلال | بازیکنان | تیم نساجی | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog