شاد شاهرود شاهرود مشاهده پیکان وانت پیکان

شاد: شاهرود شاهرود مشاهده پیکان وانت پیکان حمل خاک خاک حمل مصالح ساختمانی

گت بلاگز انتخابات این انتخابات تنها ٥ نامزد داشت لیکن جهانگیری فقط نامزد پوششی روحانی بود ، از صحنه انتخابات کنار نخواهم رفت

میر سلیم گفت: اين انتخابات تنها ٥ نامزد داشت زيرا جهانگيري فقط آمد تا وقت صحبت كردن روحاني را دوبرابر كند. او از اول ميخواست ائتلاف كند و بنفع روحاني كنار

این انتخابات تنها ٥ نامزد داشت لیکن جهانگیری فقط نامزد پوششی روحانی بود ، از صحنه انتخابات کنار نخواهم رفت

به گزارش خبرنگار گروه انتخابات گروه تحریریه سایت جوان، سید مصطفی میرسلیم در جمع دانشجویان دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: شما نمونه ای از رفیق بازی و بیاعتنایی به شایستگی در عمر فعالیت نخواهید داشت.
وی در ادامه با بیان اینکه، آخرین جمله سیاسی هاشمي این بود که ما از عهده پرسشها برنخواهیم آمد مگر اینکه به دولت و رئيس جمهور با رهبری یکپارجه باشند، گقت: من از این جمله مرحوم هاشمی تعجب کردم؛ ولی فکر می کنم اگر او این جمله را در آن روز گفت ناشی از شفافیتی بود که در آن ایام پیدا کرده بود.

عبارات مهم : انتخابات

نامزد دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: ما در این 4 سال در حوزه اقتصاد و دانش، رتبه های زیادی از دست دادیم؛ بعنوان مثال سياست مهار تورم به قیمت کم کردن سرمایه گذاری، یک خطای علمی بود.
میر سلیم با اشاره به اینکه امروز 70 درصد کارگاههای تولیدی ما از کار افتاده اند و بسیاری از نخبگان و جوانان ما بدلیل پدیده بیکاری دچار یاس شدید شده است اند، گفت:رئیس دولت گفت چاره حل پرسشها کشور در این است که تحریم ها رابشکنیم تا آب خوردنمان هم حل شود. راه برطرف تحریم ها هم از نظر آقايان این بود که بروند سراغ آمریکا و با آنها مذاکره کنند؛ البته رهبرانقلاب فرمود این مذاکرات با نرمش قهرمانانه باشد و همراه با خفت و ذلت نباشد.
وی در ادامه گفت: ما در ایفای تعهدات برجام پیش دستی و خودشیرینی کردیم درحالی که باید موازنه را رعایت می کردیم؛ ولی غربی ها فقط آن دسته از تعهداتشان را انجام دادند که بتوانند بازار مصرف کشور عزیزمان ایران را تسخیر کنند.
میر سلیم با بیان اینکه مدیر جمهور اخیرا رفت خط تولید پژوی 2008 را افتتاح کرد، البته خط تولیدی هم دركار نبود ولی بخوبی ظاهرسازی کردند، گفت: در سال 80 ما خودروی ملی را رونمایی کردیم، البته من منتقد کیفیت خوردوهای داخلی هستم، ولی چون عده ای خودباوری ندارند مجددا به سراغ خودروهای خارجی رفتند و اصلا به استعداد جوانان و دانشجویان اعتنا نکردند.
نامزد دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری گفت: من پیر شدم تا بتوانم به مردها اثبات کنم که بدست ایرانی ها کارهای زیادی برمی آید.
وی در ادامه یاد آور شد: آقای جهانگیری می گفت یک میلیون بشکه را به 2.5 میلیون بشکه رساندیم؛ خب این چه هنری است که دلارهای نفتی را در بانک های خارجی جمع کرده و حتی نتوانیم وارد کشور کنیم،البته خب پورسانت های این دلارهای نفتی جهت خیلی از مردها منافع بسیار داشت؛ بقول معروف «در ارز لذتی است که در اسکناس نیست».
میر سلیم گفت: اگر كسي وارد دولت من شد و خواست هم وزير باشد و هم كاسبي كند قطعا اخراجش مي كنم زيرا اطلاعات دولت براي مردم است نه كارمند دولت.
وی در ادامه تاکید کرد: من نامزد حزب موتلفه اسلامي هستم و هيچگاه نگفتم بصورت مستقل مي خواهم وارد عرصه شوم. من از صحنه انتخابات كنار نخواهم رفت.
عضو حزب موتلفه اسلامی افزود:ما از هر گرايشي كه به انقلاب و قانون اساسي اعتقاد داشته باشد در دولتمان استفاده خواهيم كرد.
میر سلیم با بیان اینکه اين انتخابات تنها ٥ نامزد داشت زيرا جهانگيري فقط آمد تا وقت صحبت كردن روحاني را دوبرابر كند. او از اول ميخواست ائتلاف كند و بنفع روحاني كنار برود گفت: البته صدا و سيما به ميزان معيني به كانديداها وقت داد ولی جهانگيري از آنجايي كه فقط يك نامزد پوششي بود، درواقع وقت مردم را در اين انتخابات به ناحق گرفت.
نامزد دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما از دولت اعتبارات گرفتيم و خودروي دونيروي برقي را توليد كرديم ولی زن ابتكار بجاي اينكه تائيد كند تكذيب كرده هست. ما بعد از سه سال كار، خودروي دونيروي برقي را در حياط رياست جمهوري برديم و رئيس جمهور هم سوارش شد ولی آقايان رفتند و از ژاپن خودروي برقي وارد كردند. اينكه زن ابتكار تكذيب ميكند چون اصلا نميداند ماجرا چه بوده است.
وی افزود: برنامه اصلي من اجراي همان ١٣٠٠ بند سياست هاي كلي ابلاغي رهبر انقلاب و قانون اساسي است و اجازه نخواهم داد به اسم آزادي از آزادي سواستفاده كند.
میر سلیم در آخر گفت: شما در برابر يك گزینش حساس قرار گرفتيد و من هم نيامدم تكدي راي كنم ولی از شما ميخواهم كه در انتخابتان دقت كرده و كاري نكنيد كه بعد از ٤ سال پشيمان شويد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: انتخابات | رئيس جمهور | انتخابات ریاست جمهوری | میر سلیم | انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات 96 | کاندیدای ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog