شاد شاهرود شاهرود مشاهده پیکان وانت پیکان

شاد: شاهرود شاهرود مشاهده پیکان وانت پیکان حمل خاک خاک حمل مصالح ساختمانی

گت بلاگز فضای مجازی تعرفه ترافیک داخلی ADSL مخابرات خراسان شمالی 50 درصد کم کردن یافت

مدیر تجاری مخابرات منطقه خراسان شمالی از تفکیک ترافیک داخلی و بین الملل در سرویس اینترنت پرسرعت این شرکت و کم کردن 50 درصدی تعرفه ترافیک داخلی خبر داد.

تعرفه ترافیک داخلی ADSL مخابرات خراسان شمالی 50 درصد کم کردن یافت

به گزارش خبرنگار حوزه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ محمود گریانلو مدیر تجاری مخابرات منطقه خراسان شمالی در تشريح این خبر اظهار داشت: به منظور کم کردن هزینه و زیاد کردن سرعت دسترسی به سایت های داخلی، تفکیک ترافیک بین الملل از ترافیک داخلی در 15 منطقه از مناطق مخابراتی سراسر کشور از جمله در مخابرات خراسان شمالی به طور کامل اجرایی شده است و در سایر مناطق باقی مانده در حال اجرا هست.

وی ادامه داد: طرح تفکیک ترافیک داخلی از بین الملل با برنامه ریزی های انجام شده است در جهت اجرای مصوبه 237 شرکت تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، از اواسط اردیبهشت ماه امسال از سوی شرکت مخابرات کشور عزیزمان ایران به مناطق مخابراتی در سراسر کشور ابلاغ شد که خوشبختانه مخابرات خراسان شمالی به عنوان یکی از نخستین استان ها بلافاصله این طرح را در استان اجرایی کرد.

عبارات مهم : خراسان

مدیر تجاری مخابرات منطقه خراسان شمالی افزود: با اجرای این مصوبه در مناطقی که تفکیک ترافیک بین الملل از ترافیک داخلی صورت پذیرفته، قیمت تعرفه داخلی 50 درصد از تعرفه بین الملل ارزان تر محاسبه می شود.
گریانلو عنوان کرد: مشتریانی که از سایت های داخلی استفاده می کنند، می توانند با پرداخت هزینه کمتر از حجم اینترنت زیاد استفاده کنند به طور مثال در صورت استفاده یکسان از سایت های داخلی به میزان چهار گیگ، تنها به مقدار 2 گیگ از حجم مصرفی یکسان کسرمی شود.
وی گفت: بر اساس این ابلاغ 25 درصد حجم اضافی مربوط به مصوبه 237 شرکت تنظیم مقررات در محاسبه ترافیک مشترکان از بین بردن شده است است و مبنای محاسبه مشترکین مجموع ارسال و دریافت هست.
برای مشاهده لیست سایت های مشمول کم کردن 50 درصدی تعرفه اینترنت به نشانی ذیل مراجعه کنند.
http://www.tci-khn.ir/news.aspx?id=1266
منبع: روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان شمالی
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: خراسان | ترافیک | مخابرات | اینترنت | مخابرات | بین الملل | تعرفه ترافیک داخلی | adsl

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog