شاد شاهرود شاهرود مشاهده پیکان وانت پیکان

شاد: شاهرود شاهرود مشاهده پیکان وانت پیکان حمل خاک خاک حمل مصالح ساختمانی

گت بلاگز وب‌گردی سحرگاه سیاه دختر نوجوان

٥ جوان آبادانی در یک سناریوی هولناک از بالای دیوار وارد خانه‌ای شدند و دختر نوجوان را در برابر دیدگان نامزدش مورد آزار و اذیت قرار دادند.

سحرگاه سیاه دختر نوجوان

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، سحرگاه دوشنبه ٢٢ خردادماه امسال دختر نوجوانی در منزل مادربزرگش در آبادان سرگرم درس‌خواندن بود و هنوز لحظاتی از ورود نامزدش نگذشته بود که صدای مرموزی از حیاط منزل به گوش رسید. ناگهان چند مرد که چاقو و قمه به دست بودند از بالای دیوار منزل وارد حیاط شده است و خودشان را به داخل منزل رساندند. نامزد نسرین با دیدن این صحنه شوکه شده است بود که مردان خشن او را نشانه ضربات چاقو قرار داده و در ادامه مردان جوان در اقدامی سیاه دختر نوجوان را در برابر دیدگان نامزدش مورد تجاوز قرار دادند.
این مردان شرور بعد از اجرای نقشه سیاهشان دست به دزدی وسایل با ارزش داخل منزل زده و پا به فرار گذاشتند که در این مرحله نسرین به پدر و مادرش که در شهر ماهشهر زندگی می‌کردند، تماس گرفت و از آنها درخواست کمک کرد. خانواده نسرین زمانی که به منزل مادربزرگ وی رسیدند و با ماجرای تلخ زندگی دخترشان روبه‌رو شدند، تصمیم گرفتند تا راز این سناریوی سیاه را نزد پلیس فاش کنند.

عبارات مهم : زندگی
روز ٢٢ خرداد نسرین همراه خانواده‌اش پای در کلانتری آبادان گذاشت و زمانی که در برابر مامور پلیس قرار داده شد و با یادآوری صفحه سیاه زندگی‌اش شروع به گریه کرد و با صدایی لرزان ماجرا را بازگو کرد و گفت: «به خاطر بیماری مادربزرگم از ماهشهر به آبادان آمدم و در منزل مادر بزرگم در منطقه جمشیدآباد زندگی می‌کردم. همه چیز خوب بود تا این‌که شرایط مادربزرگم سخت‌تر شد و به بیمارستان انتقال یافته شد. روز اتفاق در منزل سرگرم درس‌خواندن بودم که نامزدم به دیدنم آمد و هنوز لحظاتی نگذشته بود که احساس کردیم کسی وارد حیاط شده است است که به همین خاطر نامزدم به سمت در منزل رفت که ناگهان در برابر ٣ مرد چاقو به دست قرار گرفت. مردان خشن ابتدا نامزدم را نشانه چند ضربه چاقو قرار دادند و ابتدا فکر می‌کردیم آنها قصد دزدی دارند ولی یکی از آنها که مرد ٣٤ساله‌ای بود، به سمت من آمد و با تهدیدهایش متوجه نیت شوم او شدم. هرچه التماس کردم، بی‌فایده بود ولی مرد جوان و دو همدست دیگرش مرا در برابر دیدگان نامزدم نشانه نیت سیاهشان قرار دادند و در آخر هنگامی که که قصد فرار داشتند، طلا و وسایل با ارزش کوچک را همراه خودشان بردند.»
در این مرحله بازپرس پورعسگر از شعبه سوم دادگستری آبادان دستور داد تا تیمی از ماموران دایره جنایی پلیس آگاهی جهت دستگیری عاملان این اقدام وحشیانه وارد عمل شوند. کارآگاهان در گام نخست تحقیقات تصویر آلبوم مجرمان سابقه‌دار را پیش‌روی دختر نوجوان قرار دادند و خیلی سریع تصویر ٣ متهم که سابقه‌دار بودند، شناسایی شد. ماموران در این شاخه از تجسس‌ها پی بردند که مرد ٣٤ساله در همسایگی منزل مادربزرگ نسرین زندگی می‌کند و زمانی که جهت دستگیری وی وارد عمل شدند، مشخص شد وی با اطلاع از تحت تعقیب‌بودن پا به فرار گذاشته هست. ردیابی‌های پلیسی ادامه داشت تا این‌که ماموران یکی دیگر از متهمان پرونده که خواهرزاده متهم مهم پرونده است را شناسایی کردند و مخفیگاه و محل رفت‌وآمدهای وی تحت نظر ماموران قرار گرفت.
دستگیری نخستین متهم
ماموران روز ٢٧ خردادماه با کارها فنی و تخصصی پی بردند که یکی از متهمان پرونده در خیابان اروسیه، بلوار ولایت سوار بر موتورسیکلتش درحال پرسه‌زنی است.
همین کافی بود تا تیم‌های خاص جهت دستگیری این جوان وارد عمل شوند و درحالی‌ که متهم به صورت نامحسوس تحت‌نظر قرار داشت، ماموران متوجه شدند که وی قصد کیف‌قاپی دارد که در این لحظه ماموران دست به کار شده است و این جوان شرور را دستگیر کردند. مهدی ٢٣ساله در تحقیقات ابتدایی ماموران خود را بیگناه می‌دانست ولی هنگامی که در برابر دختر جوان قرار گرفت، به ناچار لب به سخن باز کرد.
مهدی روز ٢٨ خردادماه جهت افشای جزییات این پرونده پیش‌روی بازپرس پورعسگر قرار داده شد و گفت: «ما ٥ نفر بودیم. شب اتفاق در منزل دایی‌ام درحال استراحت بودم که دایی ابوذر به سراغم آمد و در مورد دختر نوجوانی که در همسایگی آنها زندگی می‌کرد، صحبت کرد. دایی می‌گفت که دختر همسایه به خاطر بیماری مادربزرگش از ماهشهر به آبادان آمده و چند روزی است که مادربزرگش به بیمارستان رفته و در منزل تنهاست و گاهی اوقات پسر غریبه‌ای سوار بر پراید در جلوی منزل آنها توقف کرده و به منزل دختر نوجوان می‌رود. همسر و فرزند ابوذر خواب بودند و تا این‌که ساعت ٥ صبح تسلیم وسوسه‌های ابوذر شدم و تصمیم گرفتم همراه ٤ تن از دوستانمان به منزل دختر نوجوان برویم و او را در برابر چشمان پسر جوان مورد آزار و اذیت قرار دهیم.»
مهدی گفت: «همگی چاقو و قمه به دست بودیم و از بالای دیوار وارد منزل شدیم و ابتدا به سراغ پسر جوان رفتیم و او را به باد کتک گرفتیم، سپس به سراغ دختر نوجوان که جزوه‌های مدرسه‌اش در برابرش بود، رفتیم و در همین لحظه متوجه شدیم پسر جوان نامزد این دختر هست. دیگر نمی‌توانستیم تصمیمی که گرفته بودیم را عملی نکنیم و در این لحظه درحالی‌ که نامزد دختر نوجوان نشانه ضربات چاقو قرار گرفته بود و از وحشت قدرت اعتراض نداشت و هر ٥نفر دختر نوجوان را به صورت جداگانه نشانه آزار و اذیت قرار دادیم. بعد از اجرای نقشه‌مان در وقت خارج‌شدن از منزل اقدام به دزدی وسایل با ارزش کرده و به سرعت پا به فرار گذاشتیم. بعد از اجرای نقشه‌مان فکر می‌کردیم دختر نوجوان و نامزدش از وحشت آبرویشان از این ماجرا حرفی نمی‌زنند و اقدام ما پنهان می‌ماند که چند روز بعد از دایی ابوذر شنیدم که تحت تعقیب هستیم و او که در همسایگی منزل دختر نوجوان بود، پا به فرار گذاشت.»
اظهارات نامزد دختر نوجوان
نامزد این دختر که در دادسرا حضور داشت، راجع به روز اتفاق به بازپرس گفت: «نسرین در منزل مادربزرگش تنها بود که جهت دیدنش به خانه‌شان رفتم و بعد از چند ساعت هنگامی که از منزل خارج شدم، فهمیدم که ریموت در منزل پدری‌ام در منزل نسرین جا مانده و زمانی که به منزل بازگشتم، درحال صحبت با همسرم بودم که ناگهان ٣ مرد وارد منزل شده است و این صحنه تلخ را با زخمی‌کردن من رقم زدند.»
دستگیری دومین متهم
پس از افشاگری مهدی به اقدام سیاهشان تجسس‌های پلیسی جهت دستگیری دیگر همدستان وی به دستور بازپرس پرونده کلید زده شد تا این‌که مخفیگاه محمد در منطقه ایستگاه ١٠ قدس آبادان ردزنی شد.
کارآگاهان سحرگاه ٣١ خردادماه جهت دستگیری محمد وارد عمل شدند و این متهم که سرگرم مصرف موادمخدر بود، دستگیر شد.
این متهم ابتدا تلاش داشت با داستانسرایی‌هایش خود را در ماجرای اقدام سیاه دوستانش بی‌گناه معرفی کند ولی هنگامی که دید مهدی پرده از راز این ماجرا برداشته، لب به اعتراف گشود.
بنا به این گزارش، با دستور بازپرس پورعسگر تحقیقات فنی ماموران آبادان جهت دستگیری دیگر متهمان این پرونده ادامه دارد.

منبع:شهروند

سحرگاه سیاه دختر نوجوان

انتهایپ پیام/

واژه های کلیدی: زندگی | پرونده | آبادان | نوجوان | دستگیری | اخبار حوادث | آزار و اذیت جنسی | تجاوز

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog